Naše služby

Tradičná Thajská Masáž

Tradičná thajská masáž

Táto masáž využíva metódu naťahovania, ohýbania, polohovania a stláčania bodov. Vykonáva sa vo vhodnom oblečení a na špeciálnom matraci, poprípade na masážnom stole. Pri tejto masáži sa vyvíja tlak pomocou palcov, dlaní, lakťov, kolien aj chodidiel. Vďaka nej dosiahnete psychickej pohody. Masáž je určená skutočne pre každého.

60 min / 39 €

90 min / 49 €

120 min / 59 €

Relaxačná Olejová Masáž

Relaxačná olejová masáž

Táto celotelová olejová masáž využíva slabšiu metódu naťahovania a stláčania bodov. Obsahuje prvky tradičnej thajskej masáže doplnenej o príjemnú relaxačno olejovú masáž. Táto masáž pôsobí priaznivo nielen na mysel, ale aj na unavené svalstvo. Unikátna procedúra, ktorá veľmi pozitívne pôsobí proti únave, upokojuje psychiku, navodzuje príjemné uvoľnenie organizmu a odbúrava stres. Masáž je vhodná skutočne pre každého.

60 min / 39 €

90 min / 49 €

120 min / 59 €

Aroma Olejová Masáž

Aroma olejová masáž

Táto celotelová aroma olejová masáž využíva slabšiu metódu naťahovania a stláčania bodov. Obsahuje prvky tradičnej thajskej masáže doplnenej o príjemnú relaxačno olejovú masáž s výberom oleja z našej ponuky (jasmín, mandla, mentol, čokoláda, zelený čaj, levandula, pomaranč, ruža, kokos, aloe vera). Táto masáž pôsobí priaznivo nielen na mysel, ale aj na unavené svalstvo. Unikátna procedúra, ktorá veľmi pozitívne pôsobí proti únave, upokojuje psychiku, navodzuje príjemné uvoľnenie organizmu a odbúrava stres. Masáž je vhodná skutočne pre každého.

60 min / 45 €

90 min / 55 €

120 min / 65 €

Športová Olejová Masáž

Športová olejová masáž

Táto celotelová masáž využíva silnejšiu metódu naťahovania a stláčania bodov. Obsahuje prvky tradičnej thajskej masáže doplnenej o silnejšiu relaxačno olejovú masáž. Táto masáž pôsobí priaznivo nielen na mysel, ale aj na unavené svalstvo. Unikátna procedúra, ktorá veľmi pozitívne pôsobí proti únave, upokojuje psychiku, navodzuje príjemné uvoľnenie organizmu a odbúrava stres. Masáž je vhodná hlavne pre športovcov.

60 min / 49 €

90 min / 64 €

120 min / 79 €

Masáž Hlavy, Šije A Ramien

Masáž hlavy, šije a ramien

Masáž je zameraná na hlavu, šiju a ramená. Využíva slabšiu metódu naťahovania a stláčania bodov. Táto masáž pôsobí priaznivo nielen na mysel, ale aj na unavené svalstvo. Unikátna procedúra, ktorá veľmi pozitívne pôsobí proti únave, upokojuje psychiku, navodzuje príjemné uvoľnenie organizmu a odbúrava stres.

30 min / 29 €

60 min / 39 €

90 min / 49 €

Masáž Chrbta, Hlavy A Šije

Masáž chrbta, hlavy a šije

Táto masáž je zameraná na chrbát, krížovú a berdovú oblasť, šiju, hlavu a ramená. Pravidelná masáž odbúrava aj chronické bolesti chrbta. Thajská masáž chrbta účinne pôsobí proti negatívnym účinkom stresu a pomáha pri stuhnutom a bolestivom svalstve. Problémy môžu nastať pri dlhodobo sedavej práci, pri státí, alebo zlom spánku. Masáž je vhodná pri športových, alebo pracovných aktivitách.

30 min / 29 €

60 min / 39 €

90 min / 49 €

Reflexná Masáž Nôh

Reflexná masáž nôh

Akupresúrna masáž reflexných bodov na chodidlách spojená s masážou lýtok a stehien. Za pomoci chladivých a hrejivých balzámov sa zvýrazní účinok tejto masáže. Táto reflexná masáž nôh má silný uvoľňujúci účinok a pôsobí priaznivo na psychiku. Masáž je vhodná pri športových, alebo pracovných aktivitách, tiež je veľmi vhodná pri sedavom zamestnaní s nedostatkom pohybu. Nie je vhodná ak máte na nohách poranenia, ekzémy, alebo iné zápaly.

30 min / 29 €

60 min / 39 €

90 min / 49 €

Herbal Masáž

Herbal masáž

Je celotelová olejová masáž, a masáž s bylinnými vrecúškami naplnenými rôznimi druhmi liečivých bylín zohriatymi v horúcej pare. Následne sa tieto horúce vrecúška prikladajú na konkrétne body na tele a prenikajúcim teplom sa uvoľňujú blokády. Masáž pokračuje relaxačnou olejovou masážou. Táto masáž napomáha k posilneniu telesnej imunity a celkovej vitality. Je to úžasný relax v zimnom období. Masáž je vhodná skutočne pre každého.

90 min / 59 €

120 min / 69 €

HAPPY HOUR

HAPPY HOUR

Využite našu akciovú ponuku a doprajte si najoblúbenejšiu celotelovú relaxačno olejovú hodinovú masáž. Akciu môžete využiť denne. Vyberete si jeden z termínov o 10:00, 11:30 alebo o 13:00 a objednajte sa telefonicky na +421 951 000 051


60 min / 29 €

ReCaptcha

This service is used to secure web forms of our website and required if you want to contact us. By accepting it you agree to Google's privacy policy: https://policies.google.com/privacy

Google Analytics

Google Analytics is a service used on our website that tracks, reports traffic and measures how users interact with our website content in order for us to improve it and provide better services.

Google Ad

Our website uses Google Ads to display advertising content. By accepting it you agree to the Google's privacy policy: https://policies.google.com/technologies/ads?hl=en